اخبار

 بزرگداشت روز روانشناس و مشاور


خدای بزرگ را سپاسگزاریم، جامعه روان شناسان و مشاوران به عنوان تاثیرگذارترین جامعه علمی کشور در یک همگرایی تاریخی روز روان شناس و مشاور را در تالار وحدت تهران جشن می گیرند و به این روز افتخار می کنیم. 

نهم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ج.ا.ا. است و در همین روز از طرف سازمان ملل متحد به عنوان روز روان شناس در سراسر دنیا جشن گرفته می شود.

این یک فرصت است با وحدت نظر و اتحاد که در بین صنف روان شناسی و مشاوره وجود دارد آن را در معرض دید عمومی قرار دهیم و از مسئولان کشور بخواهیم در جمع ما حضور یابند و با افق های بلند روان شناسی و مشاوره آشنا شوند و ما را در رسیدن به جایگاه واقعی خود یاری نمایند. پس تقاضا داریم با حضور گرم خود در تالار وحدت بر جلا و جلوه مراسم بیفزایید. از اساتید و پیشکسوتان خود استقبال نموده و به خاطر یک عمر تلاش های علمی و معنوی از آنها تقدیر و تشکر نماییم. دانشگاه ها را در این ایام به محل گرم و سرور این روز عزیز تبدیل نماییم و در محل کار خود با تبریک به همکاران از مراجعین استقبال شود نه فقط در تالار وحدت بلکه در سراسر ایران این روز را گرامی بداریم تا انشاالله در سال های آتی با یک برنامه ریزی دقیق بتوانیم، آنچه شایسته است، انجام دهیم. از فرصت های مجازی برای تبریک و تبلیغ این روز استفاده نماییم. انتظار داریم با مشارکت همگانی و امیدوار به آینده نوای تحول و پیشرفت رشته را به صدا درآوریم.

منبع :
سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

برچسب‌ها

احسان اخوان سلماسی

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی، کارشناس مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانشگاه رضوی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close